3 Ağustos 2012 Cuma

Gezgindir Gezenin Adı Sosyal Medyada...
Gezmeden duramayan bir çift olarak, herkes gezsin, gezmeyi sevmeyen kalmasın istiyoruz. Gezme ve seyahat alışkanlıkları pek tabi farklılıklar gösterir. Kimi lüks seyahati tercih eder, kimi yeter ki uzakta olayım paranın ne önemi var der... Bizce gezmek veya gezebilmek için en büyük engel para değil, ZAMANdır. Zira şu kısacık ömrümüzde görülecek o kadar çok yer var ki, iş güç arasında ayırabildiğimiz vakitler ne kadar yeter bize... İşte bu yüzden de avare (vagabond) gezginlere hep imrenmişizdir. yanlış anlaşılmasın kıskanmak değil sadece bir imrenmedir bu:) yoksa herkesin yolu açık olsun!!!

Biz her bulduğumuz fırsatı iyi değerlendirmeye çalışıyor, geziyor, fotoğraflıyor ve gördüklerimizi, deneyimlerimizi yazıyoruz :)) Nerede ne yapılır, ne yapılmaz, nerede kalınır, ne yenilir içilir gibi tavsiyeler vermeye çalışıyoruz çoğu zaman. Kim bilir belki de biz çok sevdik gezdiğimiz yerleri siz de sevin diyedir:)
Uzun lafın kısası biz gezmeyi ve paylaşmayı seviyoruz...

O halde gidip, görüp paylaşması bizden, takip edip tavsiyelerimizi okuyup uygulaması da sizden... 
TAKİP ETMEK mi?

İşte o çok kolay, artık hayatımızda SOSYAL MEDYA ve istediğimiz her yerde bizimle olan İNTERNET var. Yeter ki bilgiye ulaşmak isteyelim...

Peki bizi nasıl takip edebilirsiniz?
 
 

Bizi takip etmenin en klasik yolu blogumuzu ziyaret etmek
 


RSS Feed'e üye olmak : 
 
 Facebook sayfamızı beğenmek:
https://www.facebook.com/GezgindirGezeninAdi?ref=hl


Twitter'da izlemek:
Pinterest'te takip etmek:

Daha çok gezip görmek ve paylaşmak dileğiyle,

Yolunuz açık olsun!

Serap & Tamer


2 yorum :

  1. takip ediyorum ama yeni gezi yazisi da istiyorum mumkunse :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. :)) Cok haklisin Gülcin, artik yeni yazi gelse iyi olacak, dimi?:) Aslinda o kadar cok bekleyen gezi/yazi var ki bir türlü vakit bulup toparlayamadim. ama en kisa zamanda yenileri gelecek, söz:)

      Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...